VeggieWorld Utrecht
days
0
2
hours
0
3
minutes
3
6
seconds
4
4
Duur: -
Locatie: Werkspoorkathedraal

Welkom bij VeggieWorld Utrecht!

De grootste internationale veggiebeurs van Europa, die eerder wereldsteden als Berlijn, Parijs en Zurich aandeed, verovert ook dit jaar Nederland.

Na het succes van de maartedities in 2016, 2017, 2018 en 2019 komt de vak- en publieksbeurs VeggieWorld van 29 februari tot en met 1 maart 2020 terug naar Utrecht. Dit keer verhuizen we naar een nieuwe, sfeervolle locatie, namelijk de Werkspoorkathedraal vlakbij station Zuilen.

Wat kan je verwachten tijdens VeggieWorld 2020?

VeggieWorld onderscheidt zich van de bestaande  foodfestivals en -fairs door de grootse opzet en het internationale karakter. Het is dé plek waar je kunt ervaren hoe een plantaardige toekomst er uit kan zien. Maak kennis met de meest vooruitstrevende producenten en producten uit verschillende landen, waaronder Duitsland, Oostenrijk en Groot-Brittannië. Proef gerechten die je niet voor mogelijk hield, koop de nieuwste dierproefvrije vegan verzorgingsproducten en laat je verrassen en inspireren door kookdemonstraties, interactieve lezingen en gerenommeerde sprekers.

Deze beurs is er voor iedereen die minder dierlijke producten wil eten en zich graag laat inspireren.Of je nu flexitariër, vegetariër of een andere bewuste consument bent, bij VeggieWorld vind je wat je zoekt. Pik je graag een lezing of presentatie mee? Dat kan! Het liveprogramma is inbegrepen in de toegangsprijs.

Openingstijden

Zaterdag 29 februari 2020 | [10:00][18:00]
Zondag 01 maart 2020 | [10:00][18:00]

Tickets

Online voorverkoop*
8,00 EURO | Dagticket regulier
4,00 EURO | Dagticket Donateurs van ProVeg (met kortingscode)
14,00 EURO | Voordeelticket
29,00 EUR | Groepsticket voor 5 personen
*De online korting is geldig tot middernacht voor de start van de beurs, daarna betaal je de volledige prijs (zowel aan de kassa, als online)

Bij de kassa
10,00 EURO | Dagticket regulier
8,00 EURO | Dagticket studenten, mensen in een rolstoel, 65+, donateurs van ProVeg
14,00 EURO | Voordeelticket

Kinderen tot 14 jaar kunnen gratis naar de beurs, wanneer ze begeleid worden door een betalende volwassene.

Wat kun je verwachten?

Programma

Topic
zaterdag, 29-02-20
[11:00]
VeggieStage
Women’s Cooking Project presents: Love goes through the stomach (Eng)
Valentina Nelissen
[11:00]
ProVegStage
Fabels en feitjes over een plantaardig dieet
Lobke Faasen
[11:00]
Kinderprogramma
Op zee met Sea First: interactief verhaal
Sea First Foundation
[11:00]
Kinderprogramma
Vegan baby- en peutervoeding Q&A
Klaartje Mertens
[12:00]
Kinderprogramma
Workshop lunchboxjes maken
ProVeg
[12:00]
ProVegStage
Diet Change, Not Climate Change!
Merel Wildschut (Groene Meisjes)
Jasmijn de Boo (ProVeg International)
Miriam Melchers (de Verborgen Impact)
Rick van de Pol (Extinction Rebellion)
[12:00]
VeggieStage
Women’s Cooking Project presents: Malaysian comfort food (Eng)
Samantha Koch
[13:00]
VeggieStage
Women’s Cooking Project presents: Accidentally vegan (Eng)
Keren Rubenstein
[13:00]
Kinderprogramma
Voorlezen uit Piepmuis op bezoek bij Anna de koe
Tiara Portier
[13:00]
ProVegStage
Ooit Aten We Dieren
Roanne van Voorst
[14:00]
ProVegStage
De raket naar de plantaardige toekomst: a space Odyssea met ProVeg
Pablo Moleman
Veerle Vrindts
[14:00]
VeggieStage
The Healing Powers of Plant Based Food (Eng)
Alexander Gershberg
[14:00]
Kinderprogramma
NiceCream: maak je eigen gezonde en lekkere vegan ijs!
Marieke Jansen
[15:00]
ProVegStage
Viva Las Failures!
Mark Kulsdom
Stephan Stegeman
Jaimie van Duin
[15:00]
Kinderprogramma
Zwangerschap en Borstvoeding Q&A
Lobke Faasen
[15:00]
Kinderprogramma
Yoga voor jongeren 11+
Nienke Bouwens
[15:00]
Kinderprogramma
Kinderyoga voor kinderen 7-12 jaar
Kalingka Saris
[15:15]
VeggieStage
Plantaardig Presteren: Maartje Maria
Maartje Maria
[16:00]
ProVegStage
Stille wateren, diepe gronden: water en de impact van onze voedselkeuzes
Vincent Post
[16:00]
Kinderprogramma
De strijd op Zee! Levend bordspel
Sea First Foundation
[16:15]
VeggieStage
Vegan chocolates: how to easily make them at home (Eng)
Solvejg Klein
[17:00]
ProVegStage
Veganizing your university: How to create a Vegan Student Association
Vegan Student Associations network Netherlands
zondag, 01-03-20
[11:00]
ProVegStage
Stress Relief – sitting and standing yoga workshop (Eng)
Tinja Ziener
[11:00]
Kinderprogramma
Yoga voor jongeren 11+
Sharda König
[11:00]
Kinderprogramma
Dierenyoga voor kinderen 4-11 jaar
Denise Antoni
[11:00]
VeggieStage
Vegan Lazy Sunday Breakfast
Maik Süter
Jessica Tolboom
[12:00]
ProVegStage
Plantaardig met het gezin!
Milouska Meulens
Veerle Vrindts
Lobke Faasen
Niek Krikke
Papa Pascal
[12:00]
VeggieStage
Spice up your Life with Vegan Kimchi (Eng)
Anna Heil
[13:00]
ProVegStage
De raket naar de plantaardige toekomst: a space Odyssea met ProVeg
Pablo Moleman
Veerle Vrindts
[13:00]
Kinderprogramma
Workshop lunchboxjes maken
ProVeg
[13:00]
VeggieStage
Tempeh: het meest veelzijdige stukje vega!
Billy van der Gaag
[13:00]
Kinderprogramma
Op zee met Sea First: interactief verhaal
Sea First Foundation
[14:00]
ProVegStage
Game Changers: Patrik Baboumian! (Eng)
Patrik Baboumian
[14:00]
Kinderprogramma
Voorlezen uit Piepmuis op bezoek bij Anna de koe
Tiara Portier
[14:00]
Kinderprogramma
Zwangerschap en Borstvoeding Q&A
Lobke Faasen
[14:00]
VeggieStage
Snack je suf: gezonde vegan tussendoortjes
Nadine Blom
Nikki Groenendaal
[15:15]
ProVegStage
Veggie Challenge Kick-Off Event!
ProVeg
[15:15]
Kinderprogramma
Traktatie Inspiratie
ProVeg
[15:15]
VeggieStage
Gezond en vrolijk vegan
Janneke van der Meulen
[16:30]
ProVegStage
Intro 1.0 plantaardig doe je zo!
Veerle Vrindts
Lobke Faasen
[16:30]
VeggieStage
ProVeg Vegan Cheese Awards 2020
ProVeg
[16:30]
Kinderprogramma
De strijd op Zee! Levend bordspel
Sea First Foundation
[16:30]
Kinderprogramma
Vegan baby en peutervoeding Q&A
Klaartje Mertens

 Exposant Lijst

Name Contact Stall
Veggiedeli https://www.veggiedeli.nl/ B15
United Export http://www.unitedxport-eg.com B3
Fermaggio http://www.fermaggio.it S3
Australian Made Kitchen Gadgets http://www.auskitchengadgets.de C11
A. Pflüger GmbH & Co.KG http://www.pflueger.de A4
Animal Save Nederland savemovement.nl D1
Atalanta www.at-a-lanta.nl A11
Aziatisch eethuis Honkies http://www.honkiesvegancatering.nl F11
BUMI http://www.bumi.nl C16
Blaka Online http://www.blakaonline.nl C19
Van Bamboe https://vanbamboe.nl D10
Bambule Events Sascha Franzen C19.1
BEN&ANNA NATURAL CARE www.ben-anna.com D5
CERAMICO Martin Opielka A7
Casa del Fermentino http://www.eurocompany.it C13
CAS International https://www.stieren.net/en-gb C18
SUBLIMIX http://www.sublimix.be D3
Stichting Wetenschap der Spiritualiteit http://www.sos.org/nl C20
Lekker Vega https://www.lekkervega.nl C3
Callowfit www.callowfit.store/nl A16
Case of Coffee www.caseofcoffee.nl D13
Colibries http://www.colibries.nl C21
Donnerberg http://www.donnerberg.net B7
Donnerberg http://www.donnerberg.net B18
Das Bernsteinzimmer – Raum für Genuss http://www.dasbernsteinzimmer.com B26
Dutch Vegan Bakery http://www.veganbakery.nl F13
Ekomenu http://www.ekomenu.nl B1
el Sauco & The Chocolate Shop http://www.elsauco.biz D8
Farm Brothers B.V. http://www.farmbrothers.com B12
Fantome http://www.maison-fantome.fr C14
flwr & co. cookies www.flwrandco.com S5
Fuchs Konzeptfabrik www.veggiewerk.de F5
GreenandHappyShop http://www.greenandhappyshop.com S10
Granada Wijnen http://www.granadawijnen.nl D14
Alver http://www.alver.ch B4
Heavenly Cupcakes http://www.heavenlycupcakesrotterdam.nl D11
HeartCure www.heartcureclothing.com B24
Happy Cheeze GmbH http://www.happy-cheeze.com A1
IJssalon Laaker Boere ies http://www.laakerboereies.nl F3
Jirafa S13
Chips Macher B14
Kotobuki F12
Lazy Vegan https://lazyvegan.com/ S14
Lekker in een Potje www.lekkerineenpotje.nl B0
Licor 43 Horchata www.licor43.nl A2
Lovechock www.lovechock.com A3
Max&Bien_Plant based cheese and more http://www.maxandbien.amsterdam C7
Movers ‘N Shakers www.soofdrinks.com A2.1
Makam Naturkost http://www.makamnaturkost.de F6
Mambeco http://www.mambeco.nl C32
Melief Animal Sanctuary https://www.meliefanimalsanctuary.org/ B20
Plant Ahead www.letsplantahead.com B5
My Cakes www.mycakes.nl S2
NextFoods BV http://www.nextfoods.eu C2
Nederlandse Vereniging voor Veganisme http://www.veganisme.org A12
OSM ŁOWICZ www.bezdekamleka.pl C15
One Chiropractic Studio http://www.onechiropracticstudio.com S8
Partij voor de Dieren / PINK! https://www.partijvoordedieren.nl / https://www.pinkpolitiek.nl/ C28
Primal Essence http://www.primalessence.nl B17
ProVeg bar F2
ProVeg NL A18
ProVeg NL Tombola A6
Punk Dog https://www.facebook.com/punkdogsp/ F8
Ringana https://linda.ringana.com/ A5
Rude Health http://www.rudehealth.nl D6
Roots Vegan Food http://www.rootsveganfood.com F7
Sea Shepherd http://www.seashepherd.nl A8
FoodSpace BV http://www.banabar.com S11
Share-Original http://www.share-original.com B11
Saheli www.saheli.nl C5.1
SAS Petit Veganne www.petit-veganne.com C22
Schultz&König Vertriebs GmbH www.schultzundkoenig.de C26
Sea First Foundation http://www.seafirst.org B19
Sharp Sharp BV Rotterdam www.sharpsharp.nl F9
Smaakaron www.smaakaron.nl C1
Smaakspecialist www.desmaakspecialist.nl D0
smartgarden360 www.smartgarden360.com S6
Soul Pastries S12
Stellux S4
Stichting Bont voor Dieren www.bontvoordieren.nl D7
Taiga Naturkost http://www.taiga.bio B21
The Dutch Weed Burger http://www.dutchweedburger.com F1
Tradeline/AQV www.tradeline.nl/www.aqv-systems.nl B25
urban africa naturals http://www.urbanafricanaturals.com B8
Vegablum https://vegablum.de A17
VEGA-LIFE http://www.vega-life.nl A10
Veganz https://veganz.com/ C9
Vekontor – Wilmersburger – Clarana – Gut Wudelstein http://www.wilmerburger.de C30
Vegan Masters veganmasters.nl B11.1
Vegadates http://www.vegadates.nl D4
Van Brigitte Delicatessen http://vanbrigitte-delicatessen.nl/ B17
Vandebron http://vandebron.nl B22
Vanka Kawat www.vanka-kawat.nl/en/ B13
Vegotel and Vegantranslate www.vegotel.nl A15
Loving Hut Foodtruck https://www.facebook.com/LovingHutExpressBelgium/ F10
Wbio nutrition http://www.omega-3.nl B6
Waffles Veg http://www.facebook.com/wafflesveg F4
Willicroft https://willicroft.com/ B10
Nordic Green Food I Vallentuna AB http://www.yipin.se C24
ZZ Sweet Studio http://www.sweetstudio.nl D15
Zepig – De Online Zeepwinkel https://www.zepig.nl/ S1

Locatie

De Werkspoorcathedraal 
Tractieweg 41
3534 AP Utrecht 
The Netherlands

Aankomst met het openbaar vervoer

Neem bus 5 richting Cartesiusweg vanaf Utrecht Centraal. Stap uit bij halte Gietijzerstraat. Vanaf deze halte is het nog 5 minuten lopen.

Je kunt ook de Sprinter naar Utrecht Zuilen nemen. Vanaf dit station is het ongeveer 10 minuten lopen.

Parkeren

Links van de ingang van de Werkspoorkathedraal bevindt zich een bezoekersparkeerplaats waar je je auto kwijt kunt.

Dierenverbod

Dieren zijn niet toegestaan op het terrein, met uitzondering van hulphonden.

Hotels