VeggieWorld Utrecht
days
3
7
hours
0
4
minutes
5
1
seconds
3
1
Duur: -
Locatie: Werkspoorkathedraal

Welkom bij VeggieWorld Utrecht!

De grootste internationale veggiebeurs van Europa, die eerder wereldsteden als Berlijn, Parijs en Zurich aandeed, verovert ook dit jaar Nederland.

Na het succes van de maartedities in 2016, 2017, 2018 en 2019 komt de vak- en publieksbeurs VeggieWorld van 29 februari tot en met 1 maart 2020 terug naar Utrecht. Dit keer verhuizen we naar een nieuwe, sfeervolle locatie, namelijk de Werkspoorkathedraal vlakbij station Zuilen.

Wat kan je verwachten tijdens VeggieWorld 2020?

VeggieWorld onderscheidt zich van de bestaande  foodfestivals en -fairs door de grootse opzet en het internationale karakter. Het is dé plek waar je kunt ervaren hoe een plantaardige toekomst er uit kan zien. Maak kennis met de meest vooruitstrevende producenten en producten uit verschillende landen, waaronder Duitsland, Oostenrijk en Groot-Brittannië. Proef gerechten die je niet voor mogelijk hield, koop de nieuwste dierproefvrije vegan verzorgingsproducten en laat je verrassen en inspireren door kookdemonstraties, interactieve lezingen en gerenommeerde sprekers.

Deze beurs is er voor iedereen die minder dierlijke producten wil eten en zich graag laat inspireren.Of je nu flexitariër, vegetariër of een andere bewuste consument bent, bij VeggieWorld vind je wat je zoekt. Pik je graag een lezing of presentatie mee? Dat kan! Het liveprogramma is inbegrepen in de toegangsprijs.

Openingstijden

Zaterdag 29 februari 2020 | [10:00][18:00]
Zondag 01 maart 2020 | [10:00][18:00]

Tickets

Online voorverkoop*
8,00 EURO | Dagticket regulier
4,00 EURO | Dagticket Donateurs van ProVeg (met kortingscode)
14,00 EURO | Voordeelticket
29,00 EUR | Groepsticket voor 5 personen
*De online korting is geldig tot middernacht voor de start van de beurs, daarna betaal je de volledige prijs (zowel aan de kassa, als online)

Bij de kassa
10,00 EURO | Dagticket regulier
8,00 EURO | Dagticket studenten, mensen in een rolstoel, 65+, donateurs van ProVeg
14,00 EURO | Voordeelticket

Kinderen tot 14 jaar kunnen gratis naar de beurs, wanneer ze begeleid worden door een betalende volwassene.

Wat kun je verwachten?

Programma

Topic
zaterdag, 29-02-20
[11:15]
VeggieStage
Women’s Cooking Project
ProVeg
[11:15]
ProVegStage
Fabels & feitjes over een plantaardig dieet
Lobke Faasen
[12:15]
ProVegStage
Diet Change, Not Climate Change!
ProVeg
Chaja Merk
Jasmijn de Boo
Miriam Melchers
[12:15]
VeggieStage
Women’s Cooking Project
ProVeg
[13:15]
Kinderprogramma
Voorlezen uit Piepmuis op bezoek bij Anna de koe
Tiara Portier
[13:15]
VeggieStage
Women’s Cooking Project
ProVeg
[13:15]
ProVegStage
Ooit Aten We Dieren
Roanne van Voorst
[14:15]
Kinderprogramma
Nicecream: workshop maak je eigen gezonde en lekkere vegan ijs!
Marieke Jansen
[14:15]
VeggieStage
Energy! (Eng)
Alexander Gershberg
[15:15]
ProVegStage
Viva Las Failures!
ProVeg
[15:15]
Kinderprogramma
Yoga voor jongeren 11+
Nienke Bouwmans
[15:15]
Kinderprogramma
Kinderyoga voor kinderen 7-12 jaar
Kalingka Saris
[15:30]
ProVegStage
Plantaardig Presteren: Lezing & sportsnack met Maartje Maria
Maartje Maria
[16:15]
ProVegStage
Stille wateren, diepe gronden: water en de impact van onze voedselkeuzes
Vincent Post
[16:45]
VeggieStage
Vegan chocolates easily made at home by Solvejg Klein (Eng)
Solvejg Klein
zondag, 01-03-20
[11:15]
Kinderprogramma
Yoga voor jongeren 11+
Sharda König
[11:15]
ProVegStage
Stress Relief – sitting and standing yoga workshop (Eng)
Tinja Ziener
[11:15]
Kinderprogramma
Dierenyoga voor kinderen 4-11 jaar
Denise Antoni
[11:15]
VeggieStage
Vegan Power breakfast
Maik Süter
Jessica Tolboom
[12:15]
ProVegStage
Plantaardig met het gezin!
Milouska Meulens
Veerle Vrindts
Lobke Faasen
[12:15]
VeggieStage
Spice up your Life with Vegan Kimchi (Eng)
Anna Heil
[13:15]
ProVegStage
Game Changers: Patrik Baboumian! (Eng)
Patrik Baboumian
[13:15]
VeggieStage
Snack je suf: gezonde vegan tussendoortjes
Nadine Blom
Nikki Groenendaal
[14:15]
Kinderprogramma
Voorlezen uit Piepmuis op bezoek bij Anna de koe
Tiara Portier
[15:15]
ProVegStage
VeggieChallenge Kick-off!
ProVeg
[16:15]
VeggieStage
Tempeh: het meest veelzijdige stukje vega!
Billy van der Gaag
[16:30]
ProVegStage
Intro 1.0: plantaardig doe je zo
ProVeg
[17:15]
ProVegStage
Gezond en vrolijk vegan
Janneke van der Meulen

 Exposant Lijst

Name Contact Stall
A. Pflüger GmbH & Co.KG http://www.pflueger.de C3
Animal Save Nederland savemovement.nl D1
Atalanta www.at-a-lanta.nl A11
BEN&ANNA NATURAL CARE http://www.jmnature.com D5
BUMI http://www.bumi.nl C16
Callowfit www.callowfit.store/nl A16
CAS International https://www.stieren.net/en-gb C18
CERAMICO Martin Opielka A7
Colibries http://www.colibries.nl C21
Das Bernsteinzimmer – Raum für Genuss http://www.dasbernsteinzimmer.com B24
Donnerberg http://www.donnerberg.net B7
Donnerberg http://www.donnerberg.net B18
Dutch Vegan Bakery http://www.veganbakery.nl F13
Euro Company srl Società Benefit http://www.eurocompany.it C13
Fantome http://www.maison-fantome.fr C14
Farm Brothers B.V. www.farmbrothers.com B12
flwr & co. cookies www.flwrandco.com S5
Fuchs Konzeptfabrik www.veggiewerk.de F5
GreenandHappyShop http://www.greenandhappyshop.com S10
Happy Cheeze GmbH http://www.happy-cheeze.com A1
Heavenly Cupcakes http://www.heavenlycupcakesrotterdam.nl D11
Chips Macher B14
Kotobuki F12
Lekker in een Potje www.lekkerineenpotje.nl B0
Lovechock www.lovechock.com A3
Makam Naturkost http://www.makamnaturkost.de F6
Mambeco http://www.mambeco.nl C32
Fermaggio http://www.fermaggio.it S3
Max and Bien – Plant based cheese and more www.maxandbien.amsterdam D32
Melief Animal Sanctuary https://www.meliefanimalsanctuary.org/ B20
Miss Nice Banana “Isla Banana” www.missnicebanana.com F7
Plant Ahead www.letsplantahead.com B5
Mr. Plaenty http://mrplaenty.com F11
NextFoods www.nextfoods.eu C2
One Chiropractic Studio http://www.onechiropracticstudio.com S8
Partij voor de Dieren / PINK www.partijvoordedieren.nl C28
Primal Essence http://www.primalessence.nl B17
ProVeg NL A18
Punk Dog https://www.facebook.com/punkdogsp/ F8
Ringana Naturkosmetik www.fresh-is-sexy.com A5
SAS Petit Veganne www.petit-veganne.com C22
Sea Shepherd Nederland www.seashepherd.nl A8
Sharp Sharp BV Rotterdam www.sharpsharp.nl F9
Smaakaron www.smaakaron.nl D26
Smaakspecialist www.desmaakspecialist.nl D0
smartgarden360 www.smartgarden360.com S6
Stellux S4
Stichting Bont voor Dieren www.bontvoordieren.nl D7
Stichting Wetenschap der Spiritualiteit http://www.sos.org/nl C20
SUBLIMIX http://www.sublimix.be D3
Taiga Naturkost http://www.taiga.bio B21
Tradeline/AQV www.tradeline.nl/www.aqv-systems.nl B25
United Export LLC http://ww.unitedexport-eg.com B3
Van Brigitte Delicatessen http://vanbrigitte-delicatessen.nl/ B17
Vandebron vandebron.nl D28
Vanka Kawat www.vanka-kawat.nl/en/ B13
VEGA-LIFE http://www.vega-life.nl A10
Vegablum https://vegablum.de A17
Veganz https://veganz.com/ C9
Veggiedeli https://www.veggiedeli.nl/ B15
Vegotel and Vegantranslate www.vegotel.nl A15
Loving Hut Foodtruck https://www.facebook.com/LovingHutExpressBelgium/ F10
Waffles Veg http://www.facebook.com/wafflesveg F4
Willicroft https://willicroft.com/ B10
Vekontor – Wilmersburger – Clarana – Gut Wudelstein http://www.wilmerburger.de C30
YiPin www.yipin.se C24
Yummygums http://www.yummygums.com C15
Zepig – De Online Zeepwinkel https://www.zepig.nl/ S1
ZustainaBox http://www.zustainabox.nl S2
ZZ Sweet Studio www.sweetstudio.nl D15

Locatie

De Werkspoorcathedraal 
Tractieweg 41
3534 AP Utrecht 
The Netherlands

Aankomst met het openbaar vervoer

Neem bus 5 richting Cartesiusweg vanaf Utrecht Centraal. Stap uit bij halte Gietijzerstraat. Vanaf deze halte is het nog 5 minuten lopen.

Je kunt ook de Sprinter naar Utrecht Zuilen nemen. Vanaf dit station is het ongeveer 10 minuten lopen.

Parkeren

Links van de ingang van de Werkspoorkathedraal bevindt zich een bezoekersparkeerplaats waar je je auto kwijt kunt.

Dierenverbod

Dieren zijn niet toegestaan op het terrein, met uitzondering van hulphonden.

Hotels