VeggieWorld Brussels
days
3
2
hours
2
1
minutes
4
9
seconds
2
8
Duur: -
Locatie: Tour & Taxis

Van harte welkom op VeggieWorld in Brussel!

Na het overweldigend succes van 2018, keert VeggieWorld in 2019 terug naar Brussel op 19 en 20 oktober. Deze keer nog groter! De beurs is 100 % plantaardig en we verwachten meer dan 4000 mensen die meer willen weten over een plantaardige levensstijl. Want naast plantaardige voeding komen ook cosmetica, mode, goede doelen en nieuwe vegan producten aan bod. Naast de vele standhouders en eetkraampjes, staat VeggieWorld ook bekend voor de interessante lezingen en kookdemo’s. Houd deze pagina in de gaten want hier kom je als eerste te weten welke sprekers en chefs we mogen verwelkomen.

Hopelijk tot dan!

Openingsuren

Zaterdag 19/10/2019 | 10.00 – 18.00
Zondag 20/10/2019 | 10.00 – 18.00

Ticketverkoop

Online voorverkoop*
EUR 9,00 incl. BTW
Kinderen tot en met 14 jaar mogen gratis binnen als ze vergezeld zijn van een volwassene.
*De online korting is geldig tot middernacht voor de start van de beurs, daarna betaal je de volledige prijs (zowel aan de kassa, als online)

Aan de deur
EUR 11,00 incl. BTW | Volwassenen
EUR 9,00 incl. BTW | Leerlingen, studenten, personen met een handicap & senioren
Kinderen tot en met 14 jaar mogen gratis binnen als ze vergezeld zijn van een volwassene.

Tickets
De link naar onze Ticket Shop vind je HIER.
Er zullen ook nog voldoende tickets aan de deur beschikbaar zijn.

What to expect?

Rahmenprogramm

Ausstellerliste

Name Contact Stall
Animal Rights VZW www.animalrights.be D4
Animaux en Péril asbl http://www.animauxenperil.be A1
Aspire Brands B.V. https://noughtyhaircare.co.uk/pages/about-us – www.aspirebrands.com A10
Barú NV www.mallowpuffs.be B5
Bio Bakkerij De Trog / Delisol http://www.detrog.be www.delisol.be B1
Bio Santé Solutions http://www.proviotic.fr A7
BioBron http://www.veganwijn.be F10
Callowfit www.callowfit.store A5
Chilisaus.be https://chilisaus.be/ D6
COSMEDIS – HARZE JY SARL A13
Ditha Bonita Boutique https://www.dithabonita.nl B2
Dutch Vegan Bakery http://www.veganbakery.nl E5
Elleon www.oliveoilfromthesea.com S6
EVA vzw evavzw.be A14
Fantome//sarl Burke / Marque FANTOME http://www.maison-fantome.fr D1
Martera www.martera.com A11
Green Carrot http://www.greencarrot.be E3
Hopopop http://www.hopopop.bio S10
JM Nature GmbH http://www.jmnature.com C9
Kotobuki http://yukikotobuki.com F22
L’Envol du Colibri SNC http://www.lenvolducolibri.be A8
La vie est belle http://www.lavieestbelle.be C7
Lamazuna http://www.lamazuna.com A2
LE SOLEIL DANS VOS PLATS – MADAGASCAR www.soleildemadagascar.com B7
Les Bio Frères http://www.lesbiofreres.fr B12
Makam Naturkost http://www.makamnaturkost.de F4
Mama Sango http://www.mama-sango.net C12
Plant Ahead www.letsplantahead.com D5
MonJuju www.monjuju.be S3
Mr. Plaenty http://mrplaenty.com F12
O-tentic www.o-tentic.be S14
Ornament Hemp Co. http://www.ornament-hemp.com S2
Petit Veganne www.petit-veganne.com B10
Primal Essence http://www.primalessence.nl B14
Roelvink bvba kristalpad.com C11
Roots Vegan Food www.rootsveganfood.com F20
Sea First Foundation http://www.seafirst.nl B6
Share Marketing-Trading-Logistik GmbH www.share-original.com C2
Sharp Sharp BV Rotterdam www.sharpsharp.nl F2
Succulente www.succulente.be S7
The Dutch Weed Burger http://www.dutchweedburger.com F6
The Green Style www.thegreenstyle.be C1
TMT TEATAP http://TeaTap C8
VECA BVBA www.nolaenjoygoodfood.be S1
Vegan Horizons https://veganbutcher.be/en/ S13
Loving Hut Foodtruck https://www.facebook.com/LovingHutExpressBelgium/ E1
Waffles Veg http://www.facebook.com/wafflesveg F24

 Click on “interested” or “going” in the Facebook event to stay up to date!

Address

Tour & Taxis (Shed 4)
Avenue du Port 86c
Havenlaan 86c
B – 1000 –
Bruxelles – Brussel – Brussels

Bereikbaarheid

Alle informatie over de bereikbaarheid met de auto en het openbaar vervoer vind je hier: https://www.tour-taxis.com/en/practical-info/
Er is een parkeergarage die bereikbaar is via de Avenue du Port Havenlaan 86C.