VeggieWorld Brussels
days
9
3
hours
0
7
minutes
2
1
seconds
2
4
Duur: -
Locatie: Tour & Taxis

Van harte welkom op VeggieWorld in Brussel!

Na het overweldigend succes van 2018, keert VeggieWorld in 2019 terug naar Brussel op 19 en 20 november. Deze keer nog groter! De beurs is 100 % plantaardig en we verwachten meer dan 5000 mensen die meer willen weten over een plantaardige levensstijl. Want naast plantaardige voeding komen ook cosmetica, mode, goede doelen en nieuwe vegan producten aan bod. Naast de vele standhouders en eetkraampjes, staat VeggieWorld ook bekend voor de interessante lezingen en kookdemo’s. Houd deze pagina in de gaten want hier kom je als eerste te weten welke sprekers en chefs we mogen verwelkomen.

Hopelijk tot dan!

Openingsuren

Zaterdag 19/10/2019 | 10.00 – 18.00
Zondag 20/10/2019 | 10.00 – 18.00

Ticketverkoop

Online voorverkoop*
EUR 9,00 incl. BTW
Kinderen tot en met 14 jaar mogen gratis binnen als ze vergezeld zijn van een volwassene.
*De online korting is geldig tot middernacht voor de start van de beurs, daarna betaal je de volledige prijs (zowel aan de kassa, als online)

Aan de deur
EUR 11,00 incl. BTW | Volwassenen
EUR 9,00 incl. BTW | Leerlingen, studenten, personen met een handicap & senioren
Kinderen tot en met 14 jaar mogen gratis binnen als ze vergezeld zijn van een volwassene.

Tickets
De link naar onze Ticket Shop vind je HIER.
Er zullen ook nog voldoende tickets aan de deur beschikbaar zijn.

What to expect?

Rahmenprogramm

Here you will find our speaker list at least 2 month before the event starts.

Ausstellerliste

Name Contact Stall
akari taste Gmbh http://www.akaritaste.ch B2
Ambiletics GmbH www.ambiletics.com S6
Balu Bowls http://www.balubowls.com/de S1
Barbara Vassalli – selbständige RINGANA Frischepartnerin http://www.freshstory.ch C6
Barefootshoes AG http://www.reset-your-life.ch B21
Chay Eatery http://www.balubowls.com/de C13
Colti GmbH www.colti.ch S4
Coop http://www.coop.ch/karma B1
Creamy Stuff http://www.creamy-stuff.ch/ C2
D’Angelo Pasta GmbH http://www.dangelo-pasta.de C7
Direct Coffee www.directcoffee.ch S12
Doetsch Grether AG http://www.doetschgrether.ch B9
Donnerberg http://www.donnerberg.net C11
eparella GmbH www.ecoudna.com B12
Goldmühle GmbH www.goldmuehle.swiss B3
Gräf natural-paper www.natural-paper.ch S5
HeartCure Clothing www.heartcureclothing.com C8
Hofmanns Risotto https://hofmanns-risotto.jimdofree.com/ B27
Morga AG http://www.morga.ch A3
Nahrin AG www.nahrin.ch B6
natursenf.ch http://www.natursenf.ch S3
new roots http://www.newroots.ch A15
Nimmin http://www.nimmin.ch A28
PANVEGA AG www.panvega.ch S7
Purobio cosmetics http://www.cirofashionmakeupartist.com S8
purvegan GmbH www.purvegan.de A4
Sebastien Genovese A21
Service Sans Soucis AG service-sans-soucis.ch S9
Share Marketing-Trading-Logistik GmbH www.share-original.com B5
Soyana Walter Dänzer E.K. http://www.soyana.ch A6
SunflowerFamily http://www.sunflowerfamily.de B11
swissveg http://www.swissveg.ch A11
veg-ruf http://www.veg-ruf.de C17
Vita Naturalis GmbH http://vita-naturalis.ch A17
Vita Vera Verlags-GmbH http://www.vita-vera.ch A7
wild lemon project C15
WÜRZMEISTER GmbH http://wuerzmeister.ch B8

 Click on “interested” or “going” in the Facebook event to stay up to date!

Address

Tour & Taxis
Avenue du Port 86c
Havenlaan 86c
B – 1000 –
Bruxelles – Brussel – Brussels

Bereikbaarheid

Alle informatie over de bereikbaarheid met de auto en het openbaar vervoer vind je hier: https://www.tour-taxis.com/en/practical-info/
Er is een parkeergarage die bereikbaar is via de Avenue du Port Havenlaan 86C.

Hotels

Crown Plaza Brussel – Le Palace | 4* | op 1,8 km afstand | 100,00 EUR / nacht | Reservaties HIER! | Code “VeggieWorld“
Park Inn by Radisson Brussels Midi | 4* | op 6 km afstand | 99,00 EUR / nacht | Reservaties via  justine.parpaillon@rezidorparkinn.com | Code “VeggieWorld”
Novotel Brussels Centre Tour Noire | 4* | op 2 km afstand | 80,00 EUR / nacht  | H2122-RE@accor.com of +32 (2) 505 50 20, gebruik het formulier hier!| Code “VeggieWorld”